Dziewczyny z klawiaturą

2017-03-07

Kobiety nie tyle były niemile widziane. Dziś jest inaczej, dziewczyny uwierzyły w siebie i bez kompleksów wkroczyły w informatyczną rzeczywistość. Na biurku stoją niezależnie trzy wielkie monitory z przedzielonymi na pół ekranami. Na każdym wyświetla się inna treść. Centralne miejsce zajęte jest przez kubek kawy i... żółta gumowa kaczka. Pierwsza z nich to hardware, czyli wszystko, co fizycznie związane z komputerem, a zatem jego części mechaniczne i urządzenia peryferyjne.

Express JU. Tłumaczenia

2016-10-28

Biuro tłumaczeń Express JU wykonuje szeroki zakres przekładów i uwierzytelnionych.

Zakwaterowanie przed czasem

2016-08-17

Kwatera i inne opcje, które musimy uwzględnić podczas wycieczki. Tak naprawdę to nic dziwnego, ale przecież, jeśli wybieramy się gdzieś na wycieczkę to musimy się liczyć z tym, że nie jedziemy na jeden dzień tylko na kilka i potrzebujemy czasowego zakwaterowania po to, aby nie martwić się noclegiem. Wiele wycieczek nie uwzględnia noclegu co sprawia, że wszystko zostaje na naszej głowie. Jeśli wybraliśmy wycieczkę przed sezonem to na pewno nie będzie problemu z załatwieniem noclegu w pierwszym lepszym hotelu, czy też noclegowni. Problem jednak jest w czasie trwania sezonu, bowiem z reguły wszystkie miejsca są już zajęte. Oczywiście nikt nie każe nam wybierać wycieczek bez noclegów dlatego też wina, jeśli taka jest, istnieje tak naprawdę po dwóch stronach.

Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy

2016-07-05

Biuro tłumaczeń Lingua-IT zapewnienia w pełni profesjonalną obsługę Waszych tłumaczeń. Oferta obejmuje również redakcję językową, przygotowanie do publikacji, weryfikację poprawności wykonanego tłumaczenia i uwierzytelnianie tekstu przez tłumacza przysięgłego. Centrum Szkoleniowe Lingua-IT oferuje wysokiej klasy kursy i szkolenia dla firm, instytucji i klientów

Lepiej zimować swój skuter lub...

2016-06-15

...motocykl w swoim garażu czy przechowalni? Jeśli dysponujemy drogim sprzętem warto wziąć pod uwagę wykupienie ubezpieczenia AC, albo poszukać miejsca dozorowanego 24/h. Zupełnie inną kwestią jest podejście firmy przechowującej do naszego sprzętu. Ja osobiście zimowałem swój jednoślad w takim miejscu dwukrotnie. Nierzadko za kwotę 200 – 300 złotych możemy parkować sprzęt przez kilka miesięcy. Jednak przechowalnia przechowalni nierówna. Nie tak łatwo jest znaleźć punkt, który zagwarantuje nam ogrzewanie. Z trudem możemy też ocenić czy w danym miejscu nie ma zbyt wysokiej wilgotności powietrza.

BOŚ zmienia rekomendację dla Bogdanki

2016-05-30

DM BOŚ w publikacji z 14 kwietnia podwyższył rekomendację dla Bogdanki do "kupuj" ze "sprzedaj", a przewidywaną cenę do 47,1 zł z 19,1 zł. Raport opublikowano przy kursie 47,49 zł. W poniedziałek na koniec sesji kurs wyniósł 47,91 zł. Analitycy tłumaczą zmianę nastawienia podniesieniem się cen spot węgla energetycznego o jedną czwartą w porównaniu do cen z końca ubiegłego roku.

Stomatolog Gliwice

2016-05-05

Każdy zatrudniony w naszym gabinecie dentysta i stomatolog, to ceniony w branży specjalista w specjalizacjach takich jak: wybielanie zębów, usuwanie kamienia i osadu, implanty. Należące do naszej firmy gabinety stomatologiczne Wyszyńscy już od 1991 roku dbają o uśmiech całej rodziny. W wyniku swoistej ewolucji wyspecjalizowaliśmy się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji zębów. Wyszyńscy Gliwice, to wyspecjalizowany gabinet dentystyczny i stomatologiczny w Gliwicach. Zapraszamy na naszą stronę. Posiadamy dużą wprawę w ekstrakcjach zębów.

Noclegi morze

2016-05-04

Teraz w ostatniej chwili, gdzie już mamy ponad połowę wakacji za sobą, szukają wolnego miejsca. Wpisując w wyszukiwarkę frazę noclegi morze odszukają mnóstwo miejsc, jednak będą to prawdopodobnie lokale, gdzie miejsca do końca września są już zarezerwowane. Wówczas koszt noclegu nie będzie duży, a osiągalny. Noclegi morze również mogą być prawdopodobne w połowie sezonu, kiedy mówimy o renomowanych hotelach. Oczywiście coraz mniej ludzi decyduje się na tego typu wyjazd, a jednak jest to w niczym nie porównywalna przygoda do tej zaplanowanej w sterylnych warunkach. Jak najbardziej jakość porównywalna jest do ceny, jednak pragnienie przyjazdu nad morze czasem wygrywa z oczekiwaniami.

Szkoły jazdy boją się prowadzić kursy

2016-04-13

Niedawno mieliśmy problemy z przeprowadzaniem egzaminów na prawo jazdy, bo ministerstwo infrastruktury przegapiło termin wygaśnięcia rozporządzenia w tej sprawie. Teraz okazało się, że z identycznej przyczyny mogą stanąć kursy dla kandydatów na kierowców. Także to rozporządzenie straciło ważność 24 lutego, a nowego nie widać. W środę światło dzienne ujrzały pierwsze problemy dotykające szkoły i ich klientów. Gdy wyszło na jaw, że wygasła ważność rozporządzenia regulującego zasady egzaminowania kierowców, część Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego przełożyła terminy egzaminów. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przeprosiło za zaistniałą sytuację, a przepsy opublikowano praktycznie natychmiast.

Szkolenia kosmetyczne

2016-02-23

Na stronie tej odnajdziemy dużo różnorodnych podpowiedzi i wskazówek, które dadzą nam odpowiedź jak powinniśmywe właściwy sposób chronić skórę a także jak zadbać, aby każdego dnia wyglądała świeżo i pięknie. Profesjonalne kursy kosmetyczne, kursy fryzjerskie, stylizacja paznokci, wizaż, masaż.